sprzęt:

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę na sprzęt i akcesoria stomatologiczne. Mamy duże doświadczenie w zakresie planowania, pomocy merytorycznej oraz odpowiedniego składu i wyposażenia dodatkowego dla klinik stomatologicznych.

Jesteśmy przekonani że zakupiony sprzęt spełni Państwa oczekiwania i będziecie Państwo w pełni zadowoleni z funkcjonalności i pracy proponowanych przez nas urządzeń. Jednocześnie pragniemy poinformować, że posiadamy w ofercie usługi inspektoratu rtg, architekta wnętrz jak i konsultanta ds. dotacji unijnych. Dysponujemy serwisem, który w każdej chwili jest w stanie skonsultować przyłącza mediów na etapie budowy lub remontu pomieszczeń.

Oferowany sprzęt posiada certyfikat CE jest również dostępny w atrakcyjnym dla Państwa programie promocyjnym jak i uproszczonym systemie leasingowym MedicalFinance jak i kredytowym KredytBanku nawet dla nowo powstałych klinik czy gabinetów.

Dokonując zakupów w naszej firmie mają Państwo zapewnioną gwarancje niskich cen, fachową profesjonalną obsługę, transport, montaż i serwis w cenie sprzętu.

Zapraszamy serdecznie.

Super-Dent

materiały i sprzęt stomatologiczny

Przecław 94C/2
72-005 Przecław


tel. 601 87 83 68

© 2008- Super-Dent All rights reserved | Polityka prywatności | Projekt i wykonanie IFG Design