O firmie:

Firma Super-Dent działa na rynku od 2000 roku, a zatrudnieni w niej pracownicy legitymują się wieloletnim stażem pracy w branży stomatologicznej.

Zajmujemy się zaopatrzeniem gabinetów stomatologicznych w sprzęt dentystyczny: unity, aparaty rtg, autoklawy, lampy polimeryzacyjne, końcówki oraz materiały kompozytowe światłoutwardzalne i chemoutwardzalne, cementy, glassjonomery, kompomery, podkłady, systemy wiążące, masy wyciskowe, laki, lakiery, preparaty wybielające i inne.

Oferujemy wyroby między innymi producentów takich jak: 3M ESPE, KerrHave, DentSply DeTrey, GC, Ivoclar-Vivadent, Voco, Ecolab, Ester, Mesinger, Poldent, Oral B, Maillefer, Edenta, Kenda, Planmeca, Sirona, A-Dec, Satelec, NSK.

Posiadamy w swojej ofercie całą gamę akcesoriów i narzędzi stomatologicznych oraz materiałów do higieny i dezynfekcji.

Staramy się by nasza oferta była na tyle pełna, aby umożliwiaća dokonywanie zakupów w jednym miejscu.

Stale podnosimy poziom swoich kwalifikacji, aby obsługa lekarzy odbywała się w sposób szybki i profesjonalny. Organizujemy również szkolenia dla lekarzy dentystów na podstawie uprawnienia nr 65-004/2005 wydanego przez Okręgową Izbę Lekarską w Szczecinie.

Zapewniamy bezpłatną dostawę materiałów do gabinetów stomatologicznych na terenie Szczecina, Polic i Gryfina. Realizacja zamówień odbywa się tego samego dnia lub sporadycznie w ciągu 24 godzin.

Zapraszamy do wspópracy z nadzieją, że z nami będziecie się mogli Państwo troszczyć wyłącznie o zdrowie swoich Pacjentów.

Super-Dent

materiały i sprzęt stomatologiczny

Przecław 94C/2
72-005 Przecław


tel. 601 87 83 68

© 2008- Super-Dent All rights reserved | Polityka prywatności | Projekt i wykonanie IFG Design